Info puslapių baneris

Internetinėje parduotuvėje blogiukas.lt apsipirkti galite visą parą, 7 dienas per savaitę!

Susisiekite telefonu +370 620 54409, arba galite pateikti užklausą el. paštu: pagalba@blogiukas.lt. Skambučio minutės kaina – pagal jūsų mokėjimo planą skambinant į kitus LR mobilaus ryšio tinklus.

blogiukas.lt Klientų aptarnavimo skyrius (KAS) – tai profesionalių specialistų komanda, atsakinga už Jūsų pateiktų mums el. laiškų bei skambučių aptarnavimą. Mūsų konsultantai telefonu padės Jums užsisakyti prekes, suteiks naudingą informaciją apie prekes, jų užsakymo procesą, pristatymo sąlygas, mokėjimus bei atsakys į Jums kilusius klausimus. Blogiukas.lt konsultantų taip pat galite teirautis apie savo užsakymo eigą.

Mūsų tikslai

  • Atsiliepti į Jūsų skambučius bei kuo greičiau suteikti Jums norimą informaciją, išspręsti visus galimus nesklandumus, susijusius su Jūsų užsakymu.
  • Ne ilgiau nei per 2 darbo dienas atsakyti į Jūsų užklausas, siunčiamas el. pašto adresu: pagalba@blogiukas.lt.

Turite nusiskundimų ar pastebėjimų? Mes stengiamės, kad Jūsų apsipirkimas būtų kuo sklandesnis bei malonesnis, Jūsų atsiliepimus vertiname bei analizuojame. Būtent todėl, jei turite pastebėjimų, norite mus pagirti ar pasiskųsti, rašykite mums adresu: kokybe@blogiukas.lt.